Deep web

Deep web (česky též Hluboký web) označuje oblast internetu, která není přístupná běžnými webovými prohlížeči a vyhledávači. Jedná se o část internetu, která není indexována, a tedy není přístupná prostřednictvím vyhledávačů jako je Google, Seznam nebo Bing.

Deep web může zahrnovat různé druhy obsahu, jako jsou soukromé sítě (intranety), obchodní sítě, bankovní sítě, firemní webové stránky, vzdálené servery, online databáze a mnoho dalšího. Některé z těchto oblastí mohou být přístupné pouze s přihlašovacími údaji, což omezuje přístup k nim pouze na oprávněné uživatele.

Deep web může být také spojován s ilegálními činnostmi, jako jsou trhy s nelegálními drogami, prodej nelegálního zboží, zločinné aktivity a mnoho dalšího. V takových případech se deep web stává zájmem zákona a policie může používat specializované technologie k získání přístupu k takovým stránkám a prověření podezřelých aktivit. Je však důležité zdůraznit, že většina obsahu na deep webu je legální a nepředstavuje žádné nebezpečí.


Výběr z blogových článků:

nejvýhodnější rodinný tarif

Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější rodinný tarif

Při výběru rodinného tarifu je důležité zvážit několik faktorů, jako je počet členů v tarifu, jejich individuální potřeby a spotřeby dat, minut volání a SMS.

Zvažte rozdělení služeb mezi členy rodiny. Mladší generace bude jistě více využívat mobilní data než volání. Větší objem volání přihrajte sobě a větší objem dat věnujte dětem. Pak je už na vás, jaké objemy u tarifů zvolíte.