Face ID

Face ID je technologie pro ověřování identity, která využívá 3D skenování obličeje pro automatické rozpoznávání a autorizaci přístupu k zařízením nebo aplikacím. Je to bezpečnostní prvek, který se často používá v chytrých telefonech nebo tabletech.

Face ID funguje tak, že skenuje obličej uživatele pomocí speciálního senzoru a používá algoritmy pro porovnání skenovaného obličeje s uloženým obrázkem obličeje. Pokud se skenovaný obličej shoduje s uloženým obrázkem, je ověřena identita uživatele a přístup k zařízení nebo aplikaci je povolen.

Face ID je obecně považována za bezpečnější než jiné druhy autentizace, jako je například heslo nebo čtečka otisků prstů, protože je méně snadno zapamatovatelná a obtížnější k falšování než hesla.


Výběr z blogových článků:

nejvýhodnější rodinný tarif

Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější rodinný tarif

Při výběru rodinného tarifu je důležité zvážit několik faktorů, jako je počet členů v tarifu, jejich individuální potřeby a spotřeby dat, minut volání a SMS.

Zvažte rozdělení služeb mezi členy rodiny. Mladší generace bude jistě více využívat mobilní data než volání. Větší objem volání přihrajte sobě a větší objem dat věnujte dětem. Pak je už na vás, jaké objemy u tarifů zvolíte.