KASKO

KASKO (zkratka z „komplexní automobilové pojištění“) je druh pojištění vozidel, které kryje majitele vozidla v případě havárie, krádeže nebo jiných škod na vozidle. KASKO je volitelné a nabízí rozšířenou ochranu proti škodám na vozidle, kterou standardní povinné ručení nezahrnuje.

Kromě havárií a krádeží může KASKO kryt i jiné škody, jako jsou například přírodní pohromy, vandalství, střet se zvířetem nebo poškození skla vozidla. Pokud k takovému poškození dojde, pojišťovna bude hradit náklady na opravu vozidla nebo na výměnu poškozených dílů.

KASKO může mít různé formy a rozsah krytí se může lišit od jedné pojišťovny k druhé. Pojišťovny nabízejí různé balíčky KASKO s různými úrovněmi ochrany a různými cenami.

porovnání půjček

Výběr z blogových článků:

internet na chatu

Moderní způsoby, jak si zajistit internet na chatu v roce 2023

V minulých letech se díky covidu rozšířila možnost práce z domova, a to prakticky odkudkoliv. Dnes je běžné pracovat na chatě a užívat si tak příjemné prostředí k práci, pokud máme na chatě dostatečně kvalitní internetové připojení. Existuje několik způsobů, jak si zajistit internet na chatu: